יום ראשון, 23 בפברואר 2014

מחירי הדירות עלו ב4.6% בשנת 2013 כישלון מוחלט ליאיר לפיד !

http://track.wesell.co.il/click/bnwLjrazhZwa9tz/2gXrdD0GRBdkvKJ/TsbnwLjrazhZwa9tzl8XKFtS

צילום:אמיל סלמן


מחירי הדירות עלו ב4.6% בשנת 2013 כישלון מוחלט ליאיר לפיד !

יאיר לפיד שר האוצר ובנימין נתניהו הבטיחו לירידת מחירים? אז הבטיחו!

השמאי הממשלתי הראשי של ישראל טל אלדרוטי מפרסם היום את הנותנים המדאיגים מאוד של עליית מחירי הדירות 
מה שהציבור בישראל מבין יותר ויותר כאשר ישר האוצר מר יאיר  לפיד נכנס לממשלה בהבטחות להורדת יוקר המחיה ומחירי הדיור בפרט מה שאומר שיאיר לפיד וכמוהו גם לא אחראי פחות ראש הממשלה בנימין נתניהו עם 0% אחוזי הצלחה !
מדינת ישראל ממשיכה לשבור "שיאים" עם 148 משכורות שנדרשות לישראלי הממוצא בכדי לרכוש דירה במדינת ישראל מדובר בכ12 שנים ושלושה חודשים של עבודה נטו ללא הוצאות בלי לאכול בלי לשתות בלי להביא ילדים לעולם פשוט רק לחסוך בכדי לקנות בית במדינת ישראל
מצב הדיור בישראל כה עגום כשצעירים ללא ביטחון תעסוקתי לוקחים משכנתאות ענק של מיליון ש"ח שזה ללא ספק "התאבדות" 
משרדי תיווך שרק מנסים למכור ובכמה שיותר וממשיכים להפחיד את הציבור הישראלי שאם לא תקנו עכשיו המחיר רק יעלה ויעלה 
הפיתרון היחיד והכי מהיר נמצא במדינת ישראל להתחיל עם מיסוי של מעל 50% למשקיעים ככה שדירה להשקעה לא תהיה רווחית ככה יותר ויותר יצאו לשוק שיועדו למגורים ולא להשקעה 
פיתרון נוסף הוא פיקוח ממשלתי על מחירי הדירות מה שאומר לא רק להפשיר קרקעות במחירים גבוהים ולתת לקלבנים לשמאים לקבוע את המחיר ! אלא שהמחיר יהיה בפיקוח ממשלתי שהקרקע מלכתחילה תימכר במחיר נמוך יותר וכך גם מחיר הדירה ירד מה שאומר שאם מחר ממשלת ישראל מתחילהצ להפשיר קרקעות באזורי הביקוש ולהציב פיקוח על המחיר שאומר דירת בת 4 חדרים בגוש דן במחיר של כ-800 אלף שקלים חדשה מקבלן ! ככה כמו כדור שלג דירות יד 2 יתחילו לרדת בלית ברירה !
אני רואה יותר ויותר קבלנים שדורשים שיפשירו קרקעות רק ככה ירד המחיר , אז אני אומר לכם שלקבלנים הללו יש אינטרס מובהק שיפשירו כדי שיבנו וימכרו לכל המרבה במחיר !
ככה שהפיתרון הוא לא להפשיר קרקעות בלי פיקוח !

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.